KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774132
nr 1577 4132
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 52x63 cm, yttermått inklusive ram: 76x65 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:56:50
12/11 14:49:35